Knovel – inżynierska baza danych – specjalne szkolenia dla WIiTCH i WIŚ - Biblioteka Politechniki Krakowskiej

Knovel – inżynierska baza danych – specjalne szkolenia dla WIiTCH i WIŚ

Knovel – inżynierska baza danych

Zapraszamy na szkolenie dot. bazy KNOVEL w dniu 28 kwietnia 2016 r. (czwartek). W tym roku zaproszenie kierujemy szczególnie do pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej (WIiTCH) oraz Wydziału Inżynierii Środowiska (WIŚ).

Wybrane kolekcje bazy KNOVEL są dostępne ze strony www BPK w ramach subskrypcji. W szczególności polecamy kolekcje:

• dla WIiTCh: Chemistry&Chemical Engineering, Biochemistry, Biology & Biotechnology, Composites, General Engineering & Project Administration, Nanotechnology, Nondestructive Testing & Evaluation, Oil & Gas Engineering, Pharmaceuticals, Cosmetics & Toiletries, Plastic & Rubber
  • dla WIŚ: Environment & Environmental Engineering, Sustainable Energy and Development, General Engineering & Project Administration

Baza Knovel cieszy się popularnością ze względu na zasoby książkowe, ale także rozwinięte narzędzia inżynierskie.

Ogólny program szkolenia:

1. Zasoby Knovel ze szczególnym uwzględnieniem wyżej wymienionych kolekcji
  2. Narzędzia interaktywne – NOWOŚĆ: interaktywne arkusze kalkulacyjne
  3. Wykorzystanie Knovel w projektach – My Knovel
  4. Mobilna aplikacja – My Knovel ToGo

Szkolenie przeprowadzi mgr Joanna Kukawska, dystrybutor bazy Knovel w Polsce

Szkolenie dla pracowników i studentów WIiTCh odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 10.00 w sali nr 12 (sala Rady Wydziału).

Szkolenie dla pracowników i studentów WIŚ odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 12.45 w sali 12 na Wydziale Inżynierii Środowiska.

Lista aktualności