Webinar SciFlow - Biblioteka Politechniki Krakowskiej

Webinar SciFlow

Biblioteka PK zaprasza na webinar SciFlow, który odbędzie się 27 lutego 2024 r. (wtorek) o godz. 14:00.

Start into 2024 with a free SciFlow trial to simplify your academic writing.

Narzędzie SciFlow służy do edycji i automatycznego formatowania tekstu pisanego w dowolnym języku. Upraszcza przepływ pracy związanej z pisaniem prac naukowych i publikowaniem artykułów. Narzędzie ma na celu skrócenie czasu komunikacji i wyeliminowanie frustracji związanych z ponownym formatowaniem wielu wersji rękopisów i plików tekstowych. SciFlow oferuje 300 szablonów czasopism, szybkie formatowanie pracy dyplomowej lub innego tekstu naukowego oraz możliwość dodania własnego szablonu obowiązującego na uczelni. Platforma m.in. obsługuje ponad 8000 stylów cytowania oraz umożliwia współpracę autorów nad jednym tekstem.
Od marca użytkownicy Biblioteki PK będą mieli możliwość bezpłatnego 2-miesiecznego testowania narzędzia.

Podczas  webinaru współzałożyciel SciFlow GmbH, dr Carsten Borchert i Arthur Horing omówią następujące tematy:
1. Wprowadzenie do SciFlow i jego rola w procesie pisania.
2. Demo na żywo SciFlow: tworzenie artykułu naukowego i pracy dyplomowej.
3. Wdrażanie SciFlow na uczelni: wskazówki.
5. Jak przystąpić do dostępu testowego.
4. Sesja pytań i odpowiedzi na żywo.

Czas trwania webinarium: ok. 1 godziny
Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo poprzez kontakt z monika@jaceklewinson.com

Link do spotkania na platformie Zoom:

Lista aktualności