Tydzień BPK - Biblioteka Politechniki Krakowskiej

Tydzień BPK

Tydzień Bibliotek 2020 Zasmakuj w bibliotece plakat (nowe okno)

W dniach 11-15 maja 2020 r. obchodziliśmy Tydzień Biblioteki PK pod ogólnopolskim hasłem Zasmakuj w bibliotece. W tym roku świętowaliśmy po raz 15-ty, lecz z powodu pandemii Covid-19, w przestrzeni wirtualnej i nieco mniej hucznie. Przygotowaliśmy Bibliodniówkę oraz szkolenia e-learningowe: Poradnik dla piszących prace dyplomowe oraz Podstawy informacji naukowej dla doktorantów - kurs podstawowy. Na stronie internetowej oraz na facebookowym profilu BPK prowadzilismy szeroką akcję promującą usługi i zasoby Biblioteki oraz przygotowalismy konkurs na najciekawsze zdjęcie sleeveface czytalnie w domu w dwóch kategoriach: Użytkownik BPK (nowe okno) oraz Pracownik BPK (nowe okno). Podczas Tygodnia zaprezentowaliśmy także cykl fotografii Bibliotekarz w domu - co czyta, jak czyta. Wisienką na naszym torcie była prezentacja nowego Logo Biblioteki PK (nowe okno).