Badanie satysfakcji użytkowników BPK - Biblioteka Politechniki Krakowskiej

Badanie satysfakcji użytkowników BPK

Biblioteka Politechniki Krakowskiej, w ramach projektu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, wzięła udział w badaniu Analiza Funkcjonowania Bibliotek.

Celem było opracowanie i wdrożenie wskaźników funkcjonalności służących ocenie działania bibliotek publicznych, pedagogicznych i naukowych. W ramach projektu wyznaczony został wskaźnik satysfakcji użytkowników przy pomocy badań ankietowych użytkowników BPK prowadzonych od lutego do maja 2017 r.

Badanie satysfakcji użytkowników Biblioteki Politechniki Krakowskiej przeprowadzono w terminie od 20.02.2017 r. do 20.05.2017 r. zgodnie z metodą opracowaną przez zespół AFB do spraw badania satysfakcji. W badaniu wykorzystano ankietę, którą dystrybuowano następującymi kanałami: Czytelnie BPK, Wypożyczalnie BPK, ankieta na stronie www BPK, profil Facebook BPK, maile informacyjne

Badaniu zostały poddane następujące grupy użytkowników: studenci PK, doktoranci PK, pracownicy PK ( w tym pracownicy Biblioteki PK), inni użytkownicy (w tym studenci, doktoranci i pracownicy innych uczelni krakowskich).